ŞAHİN BEY YAPI İNŞAAT

1990 yılında İnşaat sektöründe küçük ve orta ölçekli özellikle konut projelerinin geliştirilmesi, yeni inşaat teknolojilerinin bölgemizde uygulanması konusunda Bandırma, Erdek ve Gönen'de konutlar inşaa eden Şahinbey Yapı İnşaat & Rent A Car, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Şahinbey İnşaat’ın tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

PROJELERİMİZ

Yapmış Olduğu Projelerle Kendini Kanıtlayan, Bandırma'nın En Güvenilir İnşaat Firması Şahinbey Yapı'nın Projelerinde Sizde Yerinizi Alın...

DEĞERLERİMİZ

GÜVENİLİRLİK

İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

İç ve/veya dış müşterilerinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterilerin beklentilerini belirlemek; uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

SONUÇ ODAKLILIK

Planlı ve disiplinli çalışma yaklaşımı ile tüm engelleri aşarak istenen sonuca zamanında ulaşmak.

TAKIM ÇALIŞMASI

Deneyimlerini paylaşarak işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak.

İLETİŞİM

İletişim araç ve yöntemlerini etkin bir şekilde kullanarak gerekli ve doğru bilgileri doğru kişi, doğru birim ve ilişkide bulunulan ilgili kurumlara zamanında ve doğru bir biçimde iletmek.

ANALİTİK DÜŞÜNME

Problemlerin nedenlerini analiz ederken, çözüm önerilerini geliştirirken ve karar alırken doğru bilgiler, sayısal ölçütler ve göstergeler kullanmak.